araba oyunları araba oyunları araba oyunlarıpolis arabası

Zombi Kıyameti 3D

-Advertisement-
Zombi Kıyameti 3D

Zombi Kıyameti 3D:Zombi cehennemine hoşggeldiniz hertaraftan çıkan ve yolda size geçecek yer bırakmayıp onları ezmektan başka çare bırakmayan zombilerden kaçmak ve onları ezmek için elinizdeki arabayı çok iyi kullanmalısınız kazada ve yaptığınız bir yanlışta bütün zoöbiler üzerinize çöküp sizi ısırabilir.Yoldaki zombileri ezip geçeceksiniz ve yolda devam edebilmek için yakıt bidonlarını da almayı ihmal etmeyin.Bu oyun Nasıl Oynanır? Klavyedeki
tuşları ile arabayı kontrol edebilirsiniz.
Boşluk
tuşu ile arabayı engellerin üzerinden zıplatabilirsiniz.Boşluk tuşuna uzun basarsanız araba daha da yükseğe zıplayabiir.araba oyunları sitemiz üç boyutlu bu oyunda size iyi eğlenceler diler.
Zombi Kıyameti 3D
Zombi Kıyameti 3D
 
Araba oyunları oynamayı sevenler için en zevkli, kaliteli araba oyunları , araba park etme oyunlarını araba oyunları kategorimizde bir araya getirdik. Araba oyunu sitemizde bulunan diğer kategoriler, otobüs, minibüs, limuzin, 4x4, Jeep ve diğer taşıtlar ile ilgili motorlu tüm oyunlardir.Sitemizdeki araba oyunlarında bazen klasik bir otomobil ile yarışlara girerken, kimi zaman ise akrobatik arbalarla eğlenceli vakit geçirebilir,limuzinler ile park etme işlemi yaparken de bulabilirsiniz. Bunların dışında grafik olarak kaliteli görüntüleri ile unity araba oyunları ve shockwave oyunları, araba simülasyonu, 3d araba oyunları ile daha eğlenceli ve daha boyutlu oyunlar oynayabilirsiniz. Ayrıca misyonlu oyunlar ile tır taşımacılığı, ambulans şoförü, taksi şoförü, polislik ,hırsız kovalamaca gibi görevli oyunlarıda oynayabilirsiniz. " arabaoyunlari04.com " farkı ile en son ve en güzel araba oyunları bulabileceğiniz en eğlenceli araba oyunlarını, anlık olarak dilediğin kadar oyna.

araba oyunları