araba oyunları araba oyunları araba oyunlarıpolis arabası

3D Oyunlar için Gerekli Shockwave Eklentisi

3D Oyunlar için Shockwave Full (Tam sürüm) İndirin
Shockwave test ekranı
Shockwave eklentisi Full (Tam sürüm) olarak buradan indirip kurun. Eğer sorun yaşarsanız (işletim sistemi farkı ise vs.) kurulum dosyası için aşağıdaki butonu kullanın.

- Shockwave eklentisi yüklüyse aşağıdaki pencereden sürüm kontrolü yapabilirsiniz.
- Resimli kurulum anlatımı için aşağıyı inceleyin.
Shockwave Eklenti Test Ekranı

Dikkat: Yukarıdaki shockwave test playeri aşağıdaki gibi görünmesi gerekiyor. Kırmızı kutu içerisinde yazılan shockwave sürümünüzü temsil ediyor.

Sürüm 11 altı ise lütfen sürümü aşağıdaki anlatımı kontrol ederek güncelleyiniz.


11.6.7r637
Dikkat! Güncel shockwave sürümü üst kutudaki kırmızı alan içindeki sürüm ile aynı yada daha yüksek sürüm olmalı. Not: Player sürümünüz yeni olduğu halde oyunları oynayamıyorsanız yada "installing compatibility components" uyarısı alıyorsanız:
Playere sağ tıklayın "Properties" seçin ardından "Allow backward compatibility" yanında bulunan seçeneği açın yada kapatın.

Dikkat! 64 bit işletim sistemi kullanılan bilgisayarlarda shockwave eklentisi Internet Explorer 64 bit ile çalıştırılamamaktadır. 64 bit işletim sistemi kullanan oyuncularımız Internet Explorer 32 bit versiyonu ile giriş yapmaları gerekir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın (İngilizce içerik).

3D Oyunlarımızı oynayabilmeniz için sisteminizde shockwave eklentisi olmalı.

Adobe Shockwave eklentisi tamamen ücretsiz ve güvenilir bir eklentidir. Sisteminize bir kez yükleyerek bütün shockwave gerektiren oyunları oynayabileceksiniz.

Bu yazımızda kolayca shockwave eklentisini yüklemeyi anlatacağız.

1- Buraya tıklayınız.

2- Sayfadan aşağıdaki butonu bulup tıklayın. Bilgisayarınıza kaydedin. Örneğin: Masaüstü (Desktop)

Shockwave

3- Eklentiyi indirdiğiniz yere gidip eklentiye çift tıklayarak çalıştırın.
Shockwave Kaydet

4- Eklentiyi çift tıklayarak çalıştırdıktan sonra uygun bir dil seçip OK deyiniz. (Örneğin: U. S. English)

Shockwave Dil Seç

5- Sonrasında çıkan pencerede sponsor program yükleyeyim mi diye soracak. Eğer sponsor program işinize yarayacak bir programsa kutuyu seçip Next deyin. İstemiyorsanız kutuyu seçmeden Next deyin.

Shockwave Sponsor

6- Eklentimiz yüklendi. Aşağıdaki gibi pencere alacağız ve Finish diyeceğiz.

Bitti

Not: Eğer sitemizi firefox tarayıcı ile ziyaret ediyorsanız. Eklentinin kurulumunu daha basit yapabilirsiniz. Oyun ekranımızın üzerinde 'Eklentiyi yükleyin' ibaresi çıkacaktır. (Aşağıdaki butonlar gibi görünecektir) Bu ibareye tıkladığınızda Firefox bütün bu işlemleri kendisi sırası ile yapacaktır.

Firefox Shockwave Eklenti

Firefox Shockwave Eklenti

Ücretsiz firefox tarayıcı edinmek için tıklayın.

Yorum Gönder

 
Araba oyunları oynamayı sevenler için en zevkli, kaliteli araba oyunları , araba park etme oyunlarını araba oyunları kategorimizde bir araya getirdik. Araba oyunu sitemizde bulunan diğer kategoriler, otobüs, minibüs, limuzin, 4x4, Jeep ve diğer taşıtlar ile ilgili motorlu tüm oyunlardir.Sitemizdeki araba oyunlarında bazen klasik bir otomobil ile yarışlara girerken, kimi zaman ise akrobatik arbalarla eğlenceli vakit geçirebilir,limuzinler ile park etme işlemi yaparken de bulabilirsiniz. Bunların dışında grafik olarak kaliteli görüntüleri ile unity araba oyunları ve shockwave oyunları, araba simülasyonu, 3d araba oyunları ile daha eğlenceli ve daha boyutlu oyunlar oynayabilirsiniz. Ayrıca misyonlu oyunlar ile tır taşımacılığı, ambulans şoförü, taksi şoförü, polislik ,hırsız kovalamaca gibi görevli oyunlarıda oynayabilirsiniz. " arabaoyunlari04.com " farkı ile en son ve en güzel araba oyunları bulabileceğiniz en eğlenceli araba oyunlarını, anlık olarak dilediğin kadar oyna.

araba oyunları